Menu

Przepoczwarzanie się w Motylka ?

Mam 27 lat. Mam nadwagę . Waga 77 wzrost 165. Cel I 65 kg Cel II 55 kg Cel III 47 kg Czyli waga z liceum, gdzie wygladałam najlepiej . Będę dzielić się zdjęciami, moimi inspiracjami, efektami i tym co robię żeby schudnąć. Proszę o porady :

Wieczorne przemyślenia.

larwa_1991

PicsArt_051710.01.09PicsArt_051710.02.47

Dziś chciałam przeprowadzić jedno dniową głodówkę... I nie tylko wczoraj.. kilka dni temu również , nie mam niestety silnej woli ��  Jeszcze. Strasznie mnie ssie.. Dziś nażarłam się jak bąk... Wyglądam i czuję się obrzydliwie... Zjadłam około 4000 kcal.... Już drugi dzień ... Muszę jakoś pokonać ten wilczy głód. Postanowiłam jutro jeść wafle ryżowe z pomidorami TYLKO . I popijać herbatą zieloną i owocową. Mam zamiar sięgnąć jutro po senes, mam nadzieję że pomoże zrzucić mi z siebie ten syf. Zawsze gdy go wypiję, przez 2 - 3 dni kręci mnie w brzuchu, wtedy apetyt spada. Planuję również pobiegać rano i trochę poćwiczyć. Jeżeli nie będzie padać, pojeżdżę na rowerze. Za chwilę wstawię moje obecne, ociekające tłuszczem zdjęcia... Ku przestrodze innym, NIE ŻRYJCIE TYLE. Serioo..

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • psychiczna

  Dasz radę początki są ciężkie

 • Gość: [pro] *.dynamic.chello.pl

  Skoro tyle przytyłaś, to znaczy że jadłaś i przyjmowałaś płyny bez opamiętania.
  W takim przypadku ograniczanie kalorii do 500 dziennie nie ma najmniejszego sensu. Polecam początkowe ograniczenie kalorii do 1200 dziennie + ćwiczenia i urozmaicenie jadłospisu. Bazowanie na warzywach. Takie zrywy "chcę być anorektyczką" vs. "pieprzę to, połknę na raz tyle jedzenia co facet przez tydzień" do niczego Cię nie doprowadzą, a jedynie rozregulują przemianę materii i niedługo dobijesz do 100 kg. Nie bądź świnką, nie zachowuj się tak.

  Jeśli nie masz wiedzy na temat zdrowego odżywiania na poziomie dietetyka, polecam gotowe aplikacje (czasami płatne), które ułożą Twój jadłospis za Ciebie, podadzą listę zakupów i pozwolą na wymianę propozycji posiłków.

  Trzymam kciuki! Ja również walczę z całkiem podobnym wzrostem wagi przy całkiem podobnym wzroście. Damy radę!

© Przepoczwarzanie się w Motylka ?
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci